Tabldot yemek nedir ?

TABLDOT YEMEK NEDİR?

Tabldot kelime olarak fransızca kökenli bir kelimedir.Kelimenin ülkemizdeki kullanımı ; Profesyonel yemek üretim firmalarınca üretilen günlük belli menülere tabi yemeklerin anlaşmalı firmalara yerinde servis etmiş olduğu bir hizmettir.
Tabldot yemeğin özelliği seçmesiz menülerden oluşmasıdır.Ayrıca ihtiyaca binaen kalori hesaplamaları yapılarak yemek üretimi yapılmaktadır.

Neden Tabldot Yemek tercih etmeliyiz.

Öncelikle herkes kendi işinin profesyoneli olduğunda maksimum verimi elde etmektedir.Firma yöneticileri veya sahipleri önceliği üretimi yada hizmeti en etkin şekilde yönetmek için işlerine odaklanmalıdır.Esas iş kolları üzerine odaklamak yerine yemek üretim gibi ciddi ve özel bir iş kolu ile ilgilenmek bir odak kaybına neden olmaktadır.Maven Catering Toplu Yemek sadece yemek üretir.Sadece yemek ürettiğimiz için işimizin profesyoneliyiz.

Tabldot yemek pirim maliyetleri Maven Catering Toplu Yemek ile minimize edilmiştir.Tabldot Yemek 4 çeşitten az olmamalıdır.

Tabldot Yemek Çeşitleri Maven Catering Toplu Yemekte

Menüler aylık olarak oluşturulur.Her öğün belli kalorileri içermektedir.Örnek olarak Çorba,salata,ana yemek,tatlı birbiri ile uyumlu menüler oluşturulmaktadır.Öğünlerimizde et, tavuk, sebze, bakliyat, tatlı dengesini koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Comments are closed.

Call Now Button