Kalite ve Güvenin Adresi…

Maven Yemek

Maven Catering Toplu Yemek 2011 Yılından itibaren İstanbul Anadolu yakası ve Gebze bölgesinde hizmet vermektedir.

Maven Catering Toplu Yemek  ISO 9001,ISO 10002 ,ISO 14001,ISO 22000,OHSAS 18001 Tüm kalite yönetim belgelerine sahiptir.Maven Catering Toplu Yemek helal kesim kriterlerini dikkate alan tedarikçi firmalar ile çalışmaktadır.

“Yemediğimizi Yedirmiyoruz ”  sloganıyla müşteri memnuniyeti temelli hizmet sunmaktayız. Maven Catering Toplu Yemek  mutfağında üretmiş olduğumuz yemekleri thermo-box içinde taşıma sistemiyle siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Kurumsal ve organizasyon hizmetleri vermekteyiz. Restorant hizmetini ayağınıza getirmekteyiz.

Menüler Gıda Mühendisimiz tarafından hazırlanıp günlük alınması gereken kalori değerleri baz alınarak hazırlanmaktadır.

Her şey sizin sağlığınız ve güvenliğiniz için.

Memnuniyetiniz Bizim Altın Ödülümüzdür.

Değerlerimiz

Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk

Tüm faaliyetlerimizde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.

Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık

Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini esas alarak, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek ve şirketin ilerlemesini sağlamak.

Kalite ve Sonuç Odaklılık

Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek ulaşmak.

Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.

Ekip Çalışması

Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket menfaatlerini gözeterek çalışmak.

Disiplin

Faaliyetlerin başarıya ulaşmasında disiplinin öneminin farkındayız.  Ekip ruhu anlayışını ve iş disiplinini çalışma hayatımızın vazgeçilmezi olarak görmekteyiz.

Deneyim

Değişimi başarıyla uygulamak ve yön vermek ancak geçmiş deneyim ve birikimlerden maksimum düzeyde faydalanmakla mümkün olacaktır. Bu bağlamda sahip olduğumuz deneyimlerin, hem iç dinamiklerimiz hem de iş çevremizde paylaşarak çoğalacağına inanıyoruz ve bu paylaşımı bir sorumluluk sayıyoruz.

Neden Maven Yemek ?

Sektörümüzü tanırız, ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip eder, Kendimizi, işimizi ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti sürekli geliştiririz.
Müşterilerimizi isteklerini ve sorunlarını daima dinler, bu taleplere uygun profesyonel  çözümler geliştiririz.
Hizmet anlayışımız asla satış ile bitmez, satış sonrası müşteri memnuniyeti ve gerekli desteğin sağlanması  her zaman önceliğimizdir.
Call Now Button